Nejlepší vybavení do domácnosti

Montáž plastových oken

Montáž oken není nijak příjemná záležitost a důvodem je už nejen časová náročnost, ale i obrovské množství odpadu a prachu, které po montáži je přímo v interiéru. V první řadě vás předem kontaktuje firma, u které jste si montáž objednali a dohodne se s vámi na čase, kdy bude prováděna výměna.

Pokud ještě žádná okna v domě nemáte stačí jen provést montáž. V případě, že se jedná o výměnu oken budete se muset spokojit s tím, že je třeba nejdříve provést demontáž. V této fázi je nutné okna silou odstranit nebo vypáčit ze zdi. Když jsou okna vysazena ze zdiva jsou nasazena nová plastová okna a speciální pěnou a šrouby jsou přichycena do stěny.

Montážní pěnou jsou případně některé skuliny zadělány a pak už jen zbývá zednická práce. Vzhledem k tomu, že jsou stěny od demontáže mnohdy dost poškozené je nutné, aby byli zednicky upraveny. Obvykle tuto práci provádí sama firma, o tom je ale nutné se dopředu informovat. U některých oken nebo domů může montáž či demontáž probíhat jiným způsobem, ale postup by se neměl nijak výrazně lišit od již zmíněného.

Plastová okna se skvěle hodí nejen pro rodinné domy, ale i pro ty cihlové nebo nízkoenergetické. Pokud jsou okna správně vybrána mohou výrazně zpestřit váš domov.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán O oknech a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.