Nejlepší vybavení do domácnosti

Plastová okna bazar

Plastová okna jsou poměrně nákladnou záležitostí a mnohdy by mohli být velkým zásahem do rodinného rozpočtu. Ten, kdo na okna má dostatek finančních prostředků si může dovolit zakoupit okna nová.

Jsou ale i rodiny, které nutně potřebují výměnu starých oken za nové a zkrátka nemají dostatek peněz. Pro takové lidi je nejlepším řešením zakoupit plastová okna v bazaru, kde je mohou pořídit až o polovinu levněji než se normálně prodávají. Zpravidla se plastová okna v bazaru rozdělují do několika kategorií podle stupně poškozenosti. V první řadě se jedná o okna, která nemají na první pohled žádnou vadu. Obvykle jsou to okna, která byla namontována a následně demontována a tak je jejich stav poměrně dobrý, maximálně by na okenních rámech mohli být nějaké ty škrábance.

V další kategorii najdete okna s menším poškozením. Mohli by zde být již nevrtány díry po žaluziích nebo je jen prasklé sklo. V poslední kategorii najdete okna ( i dveře ) se zjevným poškozením.

Obvykle okno ani nemá sklo a jsou vhodná jako provizorní okna do nebytových prostor, případně na renovaci. Bazarová okna můžete nejčastěji zakoupit buď u výrobce nebo u prodejce. Zároveň je ale nutné, aby jste se informovali, zda firma nabízí i montáž oken v případě, že je kupujete v bazaru.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Bazary a výprodeje a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.