Nejlepší vybavení do domácnosti

Měsíční archív: Září 2012

Velux rolety a žaluzie

Ke každém oknu, ať už je střešní, nebo klasické samozřejmě neodmyslitelně patří i kvalitní stínění. Jen to vám totiž může zajistit klidné noci a rána, do kterých se budete probouzet v klidu, pohodě a po dokonalém spánku.

Pravdou je, že samotná okna Velux nejsou nijak levnou záležitostí a toto tvrzení platí bohužel i o roletách, nebo žaluziích. Tak, jako tak můžete na nákupu vždy ušetřit a nemusíte se zrovna při výběru nijak omezovat.

Slevu na nákup nabízí čas od času i sama společnost Velux, která si dost dobře uvědomuje, co je potřeba udělat pro maximální spokojenost svých zákazníků.

Nejen, že jsou rolety a žaluzie kvalitní, ale můžete si vybírat i z řady originálních designů, barev, nebo provedení, jak by měly vaše rolety či žaluzie vypadat, nebo jak by měly být ovládány. V nabídce sortimentu Velux jsou:

  • venkovní rolety 
  • vnitřní rolety 
  • sítě proti hmyzu 
  • venkovní markýzy 
  • žaluzie 

Jestli hledáte opravdové okenní řešení pro náročné, pak jste u společnosti Velux na správném místě. Navíc si můžete vybírat i z několika druhů ovládání dle vaší náročnosti, nebo ceny, kterou jste ochotni do takového vybavení investovat. Správný doplněk k oknu si můžete vybrat i dle odborníka společnosti, který vám nejen poradí, ale dokonce provede i montáž. Ta je sice velmi snadná, ale dá se i lehce pochopit, že ne každý si na ni troufne. Přece jen, nejedná se o nijak levnou záležitost.

Vložil Střešní okna a žaluzie | Štítek , , , | Zanechat komentář

Velux střešní okna

Společnost Velux je pravděpodobně nejznámějším výrobcem na trhu oken. Jde o opravdového specialistu, jehož výrobky si můžete být naprosto jisti za každých podmínek. Střešní okna nabízejí to nejlepší pro podkrovní byty ať už v případě, že se stěhujete do novostavby, nebo renovujete svůj starší byt.

Nezáleží na tom, jak velký prostor pro okna máte, jaké okno byste chtěli pro svoje účely, nebo jaké máte požadavky, všechno totiž od společnosti Velux dostanete a ještě mnohem víc.

Nejste si jisti velikostí, nebo správným výběrem oken do domácnosti? Pak vám bude k dispozici specialista na okna, který s naprostou přesností okna změří, navrhne a doporučí to nejlepší řešení do vašeho domova.

Vyšší cena = vyšší kvalita

Pravdou je, že vysoká cena, kterou za okna dáte, není až tak úsměvná, jako celkový dojem oken. Na jednu stranu byste si mohly říct, že stejně vypadající okna najdete u každého druhého výrobce, ale na druhou stranu najdete jen málo takových kvalitních oken, jako jsou Velux. Okna dokonale zabraňují tepelným ztrátám v místnosti, což je zejména v podkrovních prostorách velký problém, na jeho výrobu jsou použity speciální technologie proti rosení a mlžení. Navíc si můžete vybírat hned ze dvou druhů ovládání – manuální a elektrické. Elektrické je sice velmi pohodlné, ale pokud nejste nijak nároční, bohatě vám postačí manuální střešní okna.

Vybírat si můžete z obrovského sortimentu doplňků, jako jsou rolety, nebo žaluzie a to hned v několika barvách a z různých kvalitních materiálů.

Vložil Střešní okna a žaluzie | Štítek , , , | Zanechat komentář