Nejlepší vybavení do domácnosti

Měsíční archív: Květen 2012

Plastové dveře a okna

Plastové dveře a okna jsou již dnes nezbytnou součástí každé domácnosti. A kdo je ještě doma nemá, rozhodně je v budoucnu bude potřebovat a tak se i rozhodovat, jaké okna nebo dveře budou pro jeho domácnost ty nejlepší.

Při výběru nesmíte zapomínat na to, že okna i dveře musí dokonale ladit s celkovým interiérem, do domu či bytu se musí hodit a slazeny musí být i dohromady a s fasádou. Okna jsou obvykle vybírána podle toho, jak velký prostor k umístění okna je. Pokud máte balkon a dostatečně velký prostor k umístění dveří je rozhodně tím nejlepším řešením zvolit balkonové dveře posuvné.

Ty vám totiž velice šetří prostor a jsou velice praktické na údržbu. Naopak pokud potřebujete jen balkonové dveře vyklápěcí, zvolte variantu bezpečnostních dveří proti průvanu. Vchodové dveře jsou prvním faktorem, který uvidí každá návštěva, každý host. Ani jejich výběr tak nesmíte zanedbat a sladit je s ostatními dveřmi v domě. U výběru plastových oken si musíte dát rovněž záležet.

Důležitý je totiž nejen jejich vzhled, ale i kvalita. Pokud si nevíte rady se správným výběrem oken a dveří do vaší domácnosti či kanceláře, rozhodně není na škodu obrátit se přímo na firmu, která se zabývá montáží a výrobou. K dispozici jsou totiž zkušení poradci, kteří jsou schopni zhodnotit jaké typy dveří a oken budou nejlepší. Sami se totiž mnohdy jen těžko budete rozhodovat správně a s ohledem na cenu plastových oken a dveří.

Vložil Okna a dveře | Štítek , , | Zanechat komentář

Plastová okna

Plastová okna jsou už dnes součástí většiny domů, bytů dokonce i panelových domů. Důvodem jsou především ty nejlepší vlastnosti, které nám plastová okna nabízí. Pokud se rozhodujete mezi plastovými a dřevěnými okny, tak je třeba, aby jste se dostatečně informovali o všech výhodách, protože by jste později mohli svého výběru litovat.

Plastová okna mají přednost už jen v ceně. Jsou totiž mnohem levnější než okna dřevěná, mají lepší izolační a tepelné vlastnosti, ale zato nemají tak dlouhou životnost. mohou vám ale vydržet i několik desítek let. Kvalitu plastových oken na první pohled pravděpodobně nepoznáte, pokud nejste skutečný odborník, ale rozhodně se vám během let osvědčí. Při výběru plastových oken rozhodně nic nesmíte zanedbat, protože i jejich vzhled je důležitý stejně jako fakt, že musí ladit s dveřmi, fasádou a celkovým interiérem.

Nevíte-li si rady se správným výběrem rozhodně nic nezkazíte tím, že tuto práci necháte na skutečných profesionálech.

Tuto službu obvykle zajišťují firmy, které se zabývají výrobou a montáží plastových oken a dveří. Zdarma vám zaměstnanci poskytnou poradenství a dokonce budou schopni i navrhnout, jaká okna by byla do vaší domácnosti ta nejlepší. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečné profesionály, kteří mají v tomto oboru dostatek zkušeností nemusíte se obávat, že by vám někdo špatně poradil.

Při výběru plastových oken rozhodně nesmíte nic zanedbat a to ani v případě, že vybíráte okna do nízkoenergetického domu, paneláku nebo cihlové domu.

Vložil Okna a dveře | Štítek , , | Zanechat komentář

Plastová okna bazar

Plastová okna jsou poměrně nákladnou záležitostí a mnohdy by mohli být velkým zásahem do rodinného rozpočtu. Ten, kdo na okna má dostatek finančních prostředků si může dovolit zakoupit okna nová.

Jsou ale i rodiny, které nutně potřebují výměnu starých oken za nové a zkrátka nemají dostatek peněz. Pro takové lidi je nejlepším řešením zakoupit plastová okna v bazaru, kde je mohou pořídit až o polovinu levněji než se normálně prodávají. Zpravidla se plastová okna v bazaru rozdělují do několika kategorií podle stupně poškozenosti. V první řadě se jedná o okna, která nemají na první pohled žádnou vadu. Obvykle jsou to okna, která byla namontována a následně demontována a tak je jejich stav poměrně dobrý, maximálně by na okenních rámech mohli být nějaké ty škrábance.

V další kategorii najdete okna s menším poškozením. Mohli by zde být již nevrtány díry po žaluziích nebo je jen prasklé sklo. V poslední kategorii najdete okna ( i dveře ) se zjevným poškozením.

Obvykle okno ani nemá sklo a jsou vhodná jako provizorní okna do nebytových prostor, případně na renovaci. Bazarová okna můžete nejčastěji zakoupit buď u výrobce nebo u prodejce. Zároveň je ale nutné, aby jste se informovali, zda firma nabízí i montáž oken v případě, že je kupujete v bazaru.

Vložil Bazary a výprodeje | Štítek , , | Zanechat komentář

Plastová střešní okna

V dnešní době jsou plastová střešní okna nezbytnou součástí všech střešních konstrukcí. Nemusíte mít ani podkrovní obytné místnosti, ale ve všech prostorách a to i pod střechou je potřeba čas od času větrat. Právě k tomu slouží plastová střešní okna.

Střešní okna jsou vystavena velkému náporu a to nejen z exteriéru, kde na okno působí slunce nebo déšť, ale i z interiéru. Proto je nutné vybírat správná a kvalitní okna, která zajišťují dlouhou životnost a tu nejmenší údržbu. Okna je vhodné umístit do zateplené střešní konstrukce a v tomto případě se doporučuje používat okna se zatepleným rámem. Střešní okno je totiž hlavně v zimě nejvíce zatěžováno a to nejen chladem, ale i vlhkostí a vodou.

Při montáži oken je nutné dbát na to, aby byla dokonale napojena na izolaci, protože tím se vyhnete pozdějším potížím či případné další výměně. V první řadě musí okna splňovat hned několik požadavků a jedním z nich je i odolnost a dobrá tepelná a akustická izolace.

V současné době jsou v nabídce tři typy střešních oken – výsuvně kyvná, výklopné kyvné křídlo nebo základní kyvné provedení.

To, jaké provedení okna si vyberete záleží především na umístění okna a k jeho snadnému přístupu. Pokud by bylo okno špatně zvoleno mohlo by při otevření překážet v interiéru.

Vložil Okna a dveře | Štítek , , | Zanechat komentář

Montáž plastových oken

Montáž oken není nijak příjemná záležitost a důvodem je už nejen časová náročnost, ale i obrovské množství odpadu a prachu, které po montáži je přímo v interiéru. V první řadě vás předem kontaktuje firma, u které jste si montáž objednali a dohodne se s vámi na čase, kdy bude prováděna výměna.

Pokud ještě žádná okna v domě nemáte stačí jen provést montáž. V případě, že se jedná o výměnu oken budete se muset spokojit s tím, že je třeba nejdříve provést demontáž. V této fázi je nutné okna silou odstranit nebo vypáčit ze zdi. Když jsou okna vysazena ze zdiva jsou nasazena nová plastová okna a speciální pěnou a šrouby jsou přichycena do stěny.

Montážní pěnou jsou případně některé skuliny zadělány a pak už jen zbývá zednická práce. Vzhledem k tomu, že jsou stěny od demontáže mnohdy dost poškozené je nutné, aby byli zednicky upraveny. Obvykle tuto práci provádí sama firma, o tom je ale nutné se dopředu informovat. U některých oken nebo domů může montáž či demontáž probíhat jiným způsobem, ale postup by se neměl nijak výrazně lišit od již zmíněného.

Plastová okna se skvěle hodí nejen pro rodinné domy, ale i pro ty cihlové nebo nízkoenergetické. Pokud jsou okna správně vybrána mohou výrazně zpestřit váš domov.

Vložil O oknech | Štítek , , | Zanechat komentář

Nejlevnější plastová okna

Plastová okna se mohou pěkně prodražit a pokud máte rodinný dům je pochopitelné, že budete muset oken měnit víc než dost. Vždy se vám to ale vyplatí. Plastová okna jsou ale ještě poměrně levná na rozdíl od těch dřevěných a tak se stále více lidí spokojí s touto variantou.

Chcete-li sehnat plastová okna levně není to v dnešní době až takový problém. Jen musíte vědět na koho se obrátit. Nejlepší variantou, jak pořídit levná plastová okna a přitom v dobré kvalitě je podívat se na bazary nebo na výprodeje plastových oken. Tam totiž můžete pořídit okna i o polovinu levněji, ale s jedním problémem. Obvykle se jedná o okna poškozená nebo již jednou montovaná a následně demontovaná. Okno nemusí být vždy poškozeno, ale je třeba si uvědomit, že již jednou montováno bylo a následně velkou silou demontováno.

Na některých místech se tak mohou objevit škrábance nebo jiné vady, které nemusí být na první pohled znatelné.

Zároveň se při výběru těchto levných oken informujte, zda firma, která vám okna prodává zajišťuje i jejich montáž. Pokud by tomu tak nebylo museli by jste úkol svěřit jiné firmě a zvážit, zda by vás nevyšlo levněji, kdyby jste si okna i montáž zajistily u jedné společnosti. I oken totiž platí tvrzení, že nemusí být to nejlevnější, tím nejlepším.

Vložil O oknech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Výroba plastových oken

Výroba plastových oken začíná už tím, že klient zadá požadavek na výrobu plastového okna. Pak je třeba sestavit technickou dokumentaci, kterou ve většině případů tvoří obchodní zástupce společnosti.

Poté co obchodní zástupce sestaví dokumentaci a klient přistoupí na všechny podmínky a to i ty cenové, je sepsána smlouva a vše se pak detailně zapisuje do počítačů. Počítače už jsou dnes pochopitelně napojeny na výrobní stroje, které pracují zcela sami. V první řadě se vyrábí samotné profily a rámy oken, do kterých jsou následně zasazeny okenní skla. Nakonec je už okno jen upravováno a je přidáván pomocný materiál – těsnění či silikonové tmely.

V České republice je v současné době hned několik desítek výrobců plastových oken. Z těch nejznámějších firem vám pravděpodobně nejvíce řekne Rehau, Deceuninck, Veka nebo Termolux. Při výrobě plastových oken se klade velký důraz nejen na kvalitu okna a okenního plastového rámu, ale především na bezpečnostní prvky okna. Každé okno je hned po vyrobení podrobeno důkladné bezpečnostní kontrole a pokud neprojde bezpečnostními podmínkami tak je pochopitelně odstaveno z prodeje. Celkový design oken je rovněž velice důležitý, protože především podle něj si lidé okna vybírají.

Okna jsou dobře dostupná hned v několika barevných variantách, několika dekorech a rozměrech. Okna na míru jsou tím nejlepším řešením pro váš domov.

Vložil O oknech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastová okna Praha

V našem hlavním městě se nachází hned několik prodejců a výrobců oken. Samozřejmě si můžete koupit okna od výrobce a cenově vás to pravděpodobně vyjde mnohem levněji, ale pak budete muset shánět firmu nebo soukromníka, který vám provede montáž a demontáž oken a ještě k tomu likvidaci těch starých oken.

A to rozhodně není nijak snadné. Spolehlivou firmou je Praze společnost Červenka plastová okna. Červenka nabízí širokou nabídku služeb a obrovský výběr oken, dveří, zimních zahrad, střešních oken nebo oken a dveří pro nízkoenergetické domy.

V bazaru oken Červenka si můžete vybrat okna, která jsou prodávána za nízké ceny a následně si je nechat namontovat. Předem je ale třeba si uvědomit, že se jedná o okna obvykle poškozená nebo okna, která už byla jednou namontována a následně demontována.

Jejich stav tedy není nijak narušen a okna obvykle nejsou poškozená. Pořídit je tak můžete velice levně a ještě s montáží. Když si vyberete okno můžete dále pokračovat ve výběru dalšího vybavení jako jsou žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, parapety nebo markýzy. Rozhodně tento výběr nenechávejte až naposledy, protože s montáží oken bude provedena i montáž ochrany okna, kterou jste si vybrali.

Červenka nabízí okna a dveře různých staveb – rodinných domů, cihlových nebo panelových domů, nízkoenergetických a pasivních domů.

Vložil Montáž oken | Štítek , , , | Zanechat komentář

Plastová okna Brno

Výběr plastových oken rozhodně není nijak snadná záležitost, nad kterou je třeba mávnout rukou a zkrátka vybrat jen nějaké pěkné okno. Okna totiž musí ladit s fasádou, interiérem a dokonce i dveřmi.

Ať už se jedná o dveře vchodové, venkovní nebo dveře v interiéru. Při výběru by se tak mohlo snadno stát, že se zkrátka seknete. Právě proto je vždy dobré vše konzultovat s firmou, která má v tomto směru bohaté zkušenosti a dokáže poradit, co bude pro váš domov to nejlepší. Firma Plastová okna Brno pro vás připravily širokou paletu služeb a produktů za výhodné ceny a s nejlepším servisem.

Firma provádí montáž i demontáž starých oken a dveří, likvidaci, montáž okenních i dveřních sítí proti hmyzu, montáže žaluzií a zednické zapravení po montáži oken. Pokud jste již někdy okna měnily, tak jistě víte, že po dokončení montáže je třeba upravit okolní zdivo.

Díky tomu, že firma posyktuje i tyto služby nemusíte se starat o to, která zednická či malířská firma v Brně vám tuto práci odvede za slušné peníze. Firma nabízí nejen plastové okna a dveře, ale i žaluzie a ochranné sítě, střešní okna, garážová vrata, kování a zasklení plastových oken. Na pomoc si je tedy můžete přivolat i v případě, že se některé z vašich oken rozbije.

Vložil Montáž oken | Štítek , , | Zanechat komentář

Plastová okna Plzeň

V Plzni najdete hned několik firem, kteří jsou jistě spolehlivými výrobci a dodavateli oken, ale jedna z nich opravdu vyniká svými službami poskytované zákazníkům a výběrem z tak obrovského sortimentu. Firma R.M.S – okna a stínící technika.

Firma totiž zajišťuje poradenství a montáž oken, dveří, garážových vrat, ale i žaluzií nebo jiné stínící techniky. A nabídka je skutečně obrovská. Každý z nás by se jen těžko vyznal v tom, jaké okno je do domácnosti to nejlepší, jak bude nakonec ladit s dveřmi a to jsme se ještě nedostali ke garážovým vratům nebo venkovním dveřím. Díky tomu, že jsou vám ve firmě k dispozici zkušení zaměstnanci se už nemusíte obávat toho, že by jste vybrali špatně.

Oni vám totiž poradí. A poradí vám co nejlépe. Na škodu není ani podívat se na internetové stránky této firmy, kde najdete širokou škálu informací ohledně nabízených výrobků. V sekci výprodej a akce najdete najdete zboží za nízké ceny, zároveň si můžete stáhnout aktuální ceník pro letošní rok. Budete-li mít nějaké otázky či dotazy máte možnost společnost kontaktovat buď pomocí telefonního čísla na stránkách nebo pomocí e-mailu.

V případě, že by vás společnost nezaujala můžete si vybírat z několika dalších, které v Plzni působí. Jejich kontakty najdete bez problémů na internetu a jistě budete s jejich službami spokojeni.

Vložil Prodejci oken | Štítek , , | Zanechat komentář